Çayyolu Pool Pub’ta Yapabileceğiniz 4 Etkinlik

 

Resim

Pool Pub Çayyolu‘nun en büyük ve en gözde barlarından bir tanesidir. Pub olmasının yanı sıra güzel yemekler yiyebileceğiniz, arkadaşlarınızla çeşitli şekillerde vakit geçirebileceğiniz bir mekandır. Şahsen biz her ziyaretimize çok mutlu kalktık.
Resim

1. Arkadaşlarınızla Dart Ve Bilardo Keyfi

2 adet Bilardo Masası ve 4 adet dartıyla sizlerin daha güzel vakit geçirmenizi sağlayan bir mekan burası. Eğer rezervasyon yaptırdığınızda özellikle dartların olduğu masayı isterseniz gece boyunca arkadaşlarınızla ücretsiz olarak dart oynayabilirsiniz. Bilardo masaları içinde gittiğiniz zaman rezervasyon yapmanız yeterli olmaktadır. Ufak bir ücret karşılığında arkadaşlarınızla biranızı içip sohbet ederken bir yandan da bilardo oynayabilirsiniz.
Resim

2. Hafta Sonları Dev Ekranda Maç Keyfi

Eğer sizde basketbol veya futbol maçlarını izlemekten keyif alan biriyseniz Pool Pub tam size göre. HD kalitesindeki televizyonlarında maç izlerken bira içmek ve çeşitli ikramlarından yararlanmak paha biçilemez. Sadece maçtan 3-4 saat önce arayıp rezervasyon yaptırmanız gerekli. Üstelikle diğer mekanlardan farklı olarak herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Alttaki resimde görmüş olduğunuz büyük ekranlardan maçı takip etmeniz mümkün oluyor. Milli maçlarda ise “70 milyon tek yürek” sloganlarını aratmayan atmosferleriyle Dünya Kupaları’nın vazgeçilmezi oluyor.
Resim

3. Yaz Kış Havuz Başı

Biz Ankaralıların denize olan hasretini bilmeyen yoktur. Buranın tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri, bahçesindeki kocaman havuz ve yarattığı keyif verici ambiyans. Öyle bir bahçe düşünün ki, her şey sizi keyifli bir moda girmeniz için tasarlanmış. Gazetenizi alıp rahatça arkanıza yaslandığınız bambu koltukların, havuzdan gelen dinlendirici su sesinin seçilmiş müziklerle birleştiği melodinin yanında bir de en çok sevilen kokteyllerden oluşan kokteyl menüsünden kendi seçiminizi yaptığınızda keyfinize diyecek yok demektir. Güzel bir içecek sonrası karnınız kazındı diyelim; İtalyan ve Meksika mutfaklarının birleşiminden oluşan yemek menüsü de hem göze hem de damağınıza hitap edecektir. Bizim seçimlerimiz alışılmış pub yemekleri dışında sağlıklı ana yemeklerden yana oldu.
Resim

Resim

4. Barbekü Keyfi 

Özellikle yaz aylarının yaklaşmasıyla yakılan mangallar veya bir başka deyişle barbeküler kültürümüzün vazgeçilmezleri arasındadır. Pool Pub alışılmışın dışına çıkarak müşterilerini kışın da barbekü zevkinden mahrum etmiyor. Düzenlenen barbekü gün ve saatleri kendi web sitesi üzerinden daha önce tarihlerde yayımlanırken aynı zamanda mekanda da afiş ve masa üstü kartlarıyla duyuruluyor.
Resim

Pool Pub Çayyolu
Sultan Fatih Parkı No:2
Çayyolu / ANKARA

Telefon: +90 312 240 71 85

http://poolpubcayyolu.com/